Laser Verju

Laser VERJU – pierwszy i jedyny na świecie laser emitujący zielone światło, który otrzymał trzy atesty FDA (amerykańska Agencja ds. Żywności i Leków) dla nieinwazyjnej redukcji tkanki tłuszczowej, otyłości i redukcji cellulitu.

Terapia laserem VERJU może być skuteczna zasadniczo na każdym obszarze ciała, gdzie zlokalizowany jest depozyt tkanki tłuszczowej, która jest oporna na dietę lub ćwiczenia. Efektywne jest również stosowanie lasera przy ogólnych programach modelowania sylwetki, redukcji otyłości oraz przy zwalczaniu cellulitu z najczęściej opisywanych obszarów, czyli pośladków oraz ud.

Urządzenie składa się z sześciu niskoenergetycznych wiązek laserowych, działających na wybrany obszar ciała pacjenta. Zabieg jest całkowicie bezbolesny, nieinwazyjny i nie wymaga żadnego okresu rekonwalescencji. To bardzo duże zalety w dzisiejszych czasach .

Terapia laserem VERJU składa się zazwyczaj z 6 zabiegów, z których każdy trwa ok. godziny (w szczególnych przypadkach może być wymagana dłuższa terapia). Zabiegi wykonywane są raz, dwa lub trzy razy w tygodniu (ilość naświetlań zależy od kondycji fizycznej pacjenta).

Efekty zabiegów